Sākums    Jautājiet    Darba laiki    Rekvizīti
Iesaki veikaliņu draugiem!


Iesakam!
Organix pilngraudu rīsu galetes ar banāniem, 50g. No 7 mēn.
Organix pilngraudu rīsu galetes ar banāniem, 50g. No 7 mēn.


Cena:  EUR 2.78

Organix pilngraudu rīsu galetes ar banāniem, 50g. No 7 mēn.

Nesatur glutēnu un kviešus. Piemērots veģetāriešiem. Bez pievienotām krāsvielām. Sastāvā esošās dabīgās sastāvdaļas var krāsot.
Pagatavošanā tiek izmantotas sastāvdaļas, kas ir audzētas organiski, bez mākslīgiem pesticīdiem, kā arī dabai draudzīgos apstākļos. Nesatur mākslīgas sastāvdaļas. Sastāvā ir organiski pilgraudu rīsi, no kuriem izveidotas plaukstas lieluma galetes. Katra no tām ir pārklāta ar organiskām ogu sulām. Pilgraudi satur vairāk minerālvielas, vitamīnus un šķiedrvielas, nekā apstrādāti graudi un ilgāk sagremojas, kas bērnam ilgāk saglabā sāta sajūtu.

Šīs galetes ir veidotas tā, lai bērnam tās būtu viegli noturēt un lai viņu iedrošinātu ēst pašam. Pietiekami mīkstas, lai netraumētu, bet attīstītu bērna smaganas.

Sastāvs: organiski pilgngraudu rīsi 78%, organisko ābolu sulas koncentrāts 14%, organiskas aveņu sulas koncentrāts 4%, organiskas melleņu sulas koncentrāts 3%, organisks vaniļas ekstrakts >1%, tiamīns (vit. B1)* >1%, neveselīgas vielas 0%.

*tiamīns ir svarīga uzturviela augošam bērnam. Tam nav organiska sertifikāta

Mājas lapu izstrāde NewSite


Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Mobilie telefoni 385 interneta veikalosMobilie telefoni 385 interneta veikalos